EL Tel 6V Ses Aktif cep Inverter / Adafruit

0 yorum  (0/5 ) 0 yorum  •  Yorum Yap
Ürün Kodu: 82080
Stok Durumu: TÜKENDİ Views: 2002

72,50TL
KDV Hariç: 61,44TL
Miktar:

EL Tel 6V Ses Aktif cep Inverter / Adafruit hakkında

 • AÇIKLAMA

  Bağlantı
  Bir ses girişi olan EL kablosu için küçük, taşınabilir bir invertör! Bu invertör küçük bir mikrofona sahiptir ve bağlanan EL'yi çevresindeki ses ses seviyesine göre aydınlatacaktır. Kolay tepki veren bir proje yapar.

  Bu invertör, 6V giriş gerektirir (4xAA pil tutucusu ile mükemmel çalışır) ve yüksek parlaklıktaki EL telinden VEYA 1 metre (3 fit) EL bandından 2-3 metre (7 ila 10 fit) kadar veya 10 cm x 10 cm'lik bir parça EL panelinin yaklaşık 21 saat süreyle kesintisiz çalışması (4xAA'nın kapalı olması).

  Sabit / ses / kapalı modlarını seçmek için bir anahtar var - sabit 'her zaman açık'. Taşımadığımız tüm EL tel ve bantları için standart olan 2,5 mm'lik tek dişi JST konektörleri ile birlikte gelir. İki güç kablosu var, bunları 6VDC güç kaynağına bağlamanız gerekecek. Beyaz çizgili tel + 6V gider, düz siyah tel topraklanır.

  Doğrudan bu invertere EL tel / bandımızı takabilirsiniz. Bir 'ham' parça EL telini buna bağlamak için, bir erkek konektör teli

  EL invertörü kendisini dengelemek için bir 'yük' gerektirir. İnverteri en az 2 ft'lik EL kablosu takılı halde çalıştırmayın! Aksi takdirde inverter çarpıp kendine zarar verebilir

  Kullandığımız tüm invertörler gibi, 2000 Hz salınım biraz duyulabilir. Gıcırtısını azaltmak için, kılıfı kalın köpük bant / hava yastığıyla doldurarak açmanızı öneririz. Kondansatörlerin etrafına sıcak tutkal sürülmesi de yardımcı olabilir. Bu şekilde sessizleşmeyi başardık.

  Fikirler için EL TRON çantası dersimizi ve EL telli kanepe videosunu da kontrol edin!

  Çiğ EL teline lehimleme biraz zor ama şans eseri detaylı bir adım adım öğretici yazmıştık! Öğretici aynı zamanda EL hakkında ve nasıl çalıştığını gösteren bir çok bilgiyi de kapsıyor.
  İşletmeler için Google ÇeviriÇevirmen Araç SetiWeb Sitesi ÇevirmeniGlobal Pazar Fırsatları Ara

   

   

 • TEKNİK DETAYLAR

  Bağlantı

  Boyutlar:

  Inverter Boyutu: 67mm x 51mm x 22mm (2.6inç x 2.0inç x 0.9inç)
  JST kablo uzunluğu: yakl. 20 cm
  Ağırlık: 41.80g

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
Yorum Yap Adınız:


Yorumunuz:Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: