IBoard Pro Arduino ATMega2560 Ev Otomasyonu ve Robot Kontrol

0 yorum  (0/5 ) 0 yorum  •  Yorum Yap
Ürün Kodu: 81616
Stok Durumu: TÜKENDİ Views: 3416
461,84TL
KDV Hariç: 391,39TL
Miktar:

IBoard Pro Arduino ATMega2560 Ev Otomasyonu ve Robot Kontrol hakkında

IBoard Pro  WIZnet POE özellikli üzerinde bir adet WIZNET Ethernet portu, XBee soketi, ITDB02 Seri /Paralel LCD, RTC, nRF24L01+ modül arabirimi, Micro SD soketi ve ATMega2560 işlemcisi olan özel bir Arduino kartıdır. Bu kartla projelerinize kablosuz XBee kontrol özelliklerinin yanı sıra Internet bağlantısı da ekleyebilirsiniz. Ev otomasyonundan robot kontrolüne kadar her türlü kullanım için harika özellikler sunmaktadır. Bu ürünle yapılabilecek projelerin bir sınırı yoktur.

IBoard Pro kablosuz Ethernet iletişimi projeleri için bir geliştirme ortamı olarak iş görebilir. IBoard Pro'nun POE (Ethernet üzerinden güç aktarımı) desteği bulunmaktadır. Veri depolama medyası olarak Micro SD desteklenmektedir. Kart üzerinde sensör bağlamak ya da başka kartlarla iletişim kurmak için 3 pinli bir arabirim bulunmaktadır, bu şekilde çabuk ve kolay prototip hazırlama olanağı sağlanmaktadır. İsterseniz bu kart üzerinde bir web serve kurup başka bir Arduino'ya XBee, Blutooth ya da APC modülleri aracılığıyla bağlanabilirsiniz. Burada paylaşılan bilgileri Twitter ya da Facebook gibi web tabanlı servislere postalamanız da mümkündür.

Sketch dosyalarının yüklenmesi için FTDI modülüne ihtiyaç vardır. Bunun için ürettiğimiz Foca boardu kullanabilirsiniz. Iboard mini USB üzerinden, adaptör soketinden ya da  POE üzerinden beslenebilir.

Itead destek sayfası - http://support.iteadstudio.com/support/home 

 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
Yorum Yap Adınız:


Yorumunuz:Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: