Yüksek Parlaklık Kırmızı Electroluminescent (EL) Tel - 2-5 metre - Yüksek Parlaklık / Adafruit

0 yorum  (0/5 ) 0 yorum  •  Yorum Yap
Ürün Kodu: 82064
Stok Durumu: TÜKENDİ Views: 676
49,01TL
KDV Hariç: 41,53TL
Miktar:

Yüksek Parlaklık Kırmızı Electroluminescent (EL) Tel - 2-5 metre - Yüksek Parlaklık / Adafruit hakkında

 • EL, ELEKTROLÜM ENESONUNUN FOSFORLA KAPLAMIŞTIRILMASI VE Bundan sonra KORUYUCU PVC KAPLAMA KAPLAMALI OLDUĞUNU BİLMİŞ OLDUĞUNU BİLMİŞTİR. AC SİGNAL İT'İNE UYGULANDIĞINDA, AQUA (MAVİ YEŞİL) RENK DİKKAT EDİYOR. ÖRNEK İÇİN KAPLAMAYA GÖRE ŞİDDETLİ RENKLERE BİR VİVİD KIRMIZI OLUŞTURABİLİRSİNİZ. THİN NEON'UN BİR KÜÇÜK OLUŞTURUNUZ. ÇOK BÜKÜLEBİLİR, İPLİK ŞEKİLLENDİRİR, FENGERİNİZE ÇEVİRABİLİRSİNİZ. LED'LER DAHA AZ GÜÇLÜ KULLANARAK BİLEK İÇİN BAZI DİZAYI PROJE EKLEME KOLAY YOLUYLA GELDİ!

  2.6 mm kalınlığındaki EL telimiz, standart bir hızlı bağlantı EL kablosuna önceden kesilmiş ve lehimlenmiş kırmızı bir katımız var. En son teknoloji ile üretilmiş ve 1.5 kHz / 90 V'de çalıştırılan 'standart' 2.3 mm EL'nin iki katı kadar parlaktır; 3000 saat sonra 32 cd / m ^ 2 ya da ışık ve yarı ömrü (% 50 parlaklık düşüşü) yayar. Sürekli kullanım. Metre başına yaklaşık 10mA çizer. Kapasitör, 'standart' EL'nin yaklaşık 2 katı, yani 11 nF / m'dir; bu nedenle, bir invertör kullanıyorsanız, standart olarak sadece yarı parlak yüksekliğinde bir kablo kullanırsınız.

  Genellikle kostümleme, dekorasyon, aksan aydınlatması, emniyet yelekleri, bisiklet / motosiklet / araba / tekne / ev dekorasyonu, tabela, vb için kullanılır! Bu tel, açık havada kullanım için açıkça tasarlanmamıştır, bu nedenle sürekli UV'ye maruz kalırsa solmaya başlar.

  Kullanmak için tel, 2000 Hz'de yaklaşık 100 V'luk bir AC beslemesi sağlayan bir invertöre bağlanmalıdır. Bir invertör dahil değildir! Bu tel, kullanışlı 2xAA taşınabilir cep dönüştürücüsü tarafından tahrik edilebilir maksimum 250 cm uzunluğundadır. Tam uzunluk 2xAA pillerden 200mA çekiyor (böylece 'sabit' modda ise 2000mAh piller yaklaşık 10 saat sürecek)

  EL telini kullanarak müthiş TRON çantalarımızı fikirler için kontrol ettik.

  Bu, önceden kesilmiş, önceden lehimlenmiş, 250 cm uzunluğunda bir EL parçasıdır. Bunu doğrudan bir invertöre bağlayabilir ve saniyeler içinde parlıyor olabilirsiniz ve biraz daha karmaşık bir şey yapmak istiyorsanız, istediğiniz gibi kesip yeniden toplayın. EL teline lehimleme biraz zor ama neyse ki detaylı bir adım adım öğretici yazmıştık! EL'yi kesmek ve yeniden lehimlemek için tel sıyırıcılar, lehimleme demirleri ve lehim, bakır bant ve ısı daralması gerekir. Üçüncü el bir alet de gerçekten kullanışlıdır.

  Lütfen aklınızda bulundurun! EL bandı, EL tel ve EL paneli farklı işlemlerle üretilir - farklı EL ürünleri türleri arasında renk ve parlaklık tutarlı olmayacaktır. EL bandı EL telini veya EL panelini tam olarak uyuşmayacak, hepsi biraz farklı renk olacak.

   •  

     

   • TEKNİK DETAYLAR

    Bağlantı

    EL kablosu, kaplama, sürücü frekansı ve genliğe göre parlaklığı değiştirir. Renk / parlaklık varyasyonu özellikleri için veri sayfasını kontrol edin!

 •  
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
Yorum Yap Adınız:


Yorumunuz:Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: