12V Selenoid Bobin 0408S-12V50
12V Selenoid Bobin 0408S-12V50
Galeri İçin Resmi Tıklayın
0
/5 )
0 yorum
Yorum Yap
A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
Robotpark
Ürün Kodu:
71434
Stok Durumu:
TÜKENDİ
Views: 6049
Lineer Aktüatör Motor
Selenoid
Para Birimini Değiştir
Euro
Pound Sterling
Türk Lirası
Miktar:
Açıklama
Yorumlar (0)
12V Selenoid Bobin 0408S-12V50 hakkında
Teknik Özellikleri:
Çalışma Voltajı : DC 12V
Çalışma Akımı : 100 mA
Çalışma Direnci : 50 Ω ± %10