12V Solenoid 0408S-12V50
0 reviews  (0/5 ) 0 reviews  •  Write a review
Product Code: 71434
Availability: SOLD OUT Views: 6048
Qty:
Shipping Options to United States
Select Country:
* Region / State:
12V Solenoid 0408S-12V50 info
Technical specifications:
  • Operating Voltage: DC 12V
  • Operating Current: 100mA
  • Working Resistance: 50 Ω ± 10%