Fiyatı
Kategoriler
Markalar
Clockspeed
Motor Voltaj
Motor Rpm
Ürün Damgasi

ROBOT MALZEMELERİ

ROBOT MALZEMELERİ hakkında

Robotpark Robot Malzemeleri kategorisinde, robotik projelerinizde kullanabileceğiniz her türlü elektronik ve mekanik malzeme listelenmiştir.

Robot malzemeleri arasında temel olarak robotunuzun beyni olarak işlev görebilecek çeşitli Arduino, Raspberry Pi, Adafruit Trinket ve Adafruit Metro gibi mikrodenetleyici kartları, eyleyici olarak kullanılabilecek DC, servo ya da step motor çeşitleri, robotunuzun güç kaynağı olarak kullanabileceğiniz batarya ve güç kaynakları ve farklı sensör tipleri bulunmaktadır.

Temel robotik malzemeler dışında bu kategori altında hem robotik projelerinizde hem de elektronik projelerinizde kullanabileceğiniz modüler elektronik kartlar ve Arduino shield ya da Raspberry Pi Hatleri, temel devre elemanlarının ve entegrelerinin bulunduğu devre kartları üretirken kullanabileceğiniz elektronik malzemeler ve yine kendi kartlarınızı üretmek amacıyla kullanabileceğiniz araçlar bulunmaktadır.

Elektronik elemanların yanında bu kategori altında projelerin mekanik kısımlarında da kullanılabilecek robotik malzemeler de bulunmaktadır. Bu mekanik malzemeler içersinde motor yuvaları, şaft tekerlek bağlantıları, elektronik kart yuvaları gibi robotunuzun mekanik aksamında bulunması gereken malzemeler bulunmaktadır.

Hepsine ek olarak henüz gelişmekte olan ve hızlı elektronik prototipleme süreçleri, esnek ve düşük boyutlu kart tasarımları olanağı sağlayan alternatif iletken malzemeler de bu kategori altında listelenmektedir.

Göster:
Sırala:
 Arduino Uno ATmega328 mikroçip tabanlı, hızlı veri transferine olanak sağlayan&n..
71,98TL KDV Hariç: 61,00TL
Adafruit HUZZAH CC3000 WiFi Shield is a CC3000 based wifi shield with onboard antenna. The microcont..
186,72TL KDV Hariç: 158,23TL
..
22,23TL KDV Hariç: 18,84TL
HC-SR04 Ultrasonik Mesafe Sensörü, genelde robotik projelerde engel tanımlama amacıyla kullanılan he..
6,40TL KDV Hariç: 5,43TL
Ürün Hakkında IC-200 4 Pinli 6x6x2mm Tactile Push Buton Switch dört pinli tactile push ..
1,11TL KDV Hariç: 0,94TL
Çok fazla hareketli parçası olan bir robot yapmak isterseniz ya da çok fazla LEDi PWM çıkışlarla kon..
84,47TL KDV Hariç: 71,58TL
6V 1000Rpm 12mm Redüktörlü DC Motor yüksek hızda çalışan metal redüktörlü bir mikro motordur. Yüksek..
31,12TL KDV Hariç: 26,37TL